Test darmowych testów osobowości

Wiele osób wchodzi na bloga w poszukiwaniu darmowego testu na osobowość. Postanowiłem więc, że sporządzę taką listę by każdy mógł z jednego miejsca mieć dostęp do różnych testów i nie musiał tracić czasu na szukanie. Jeśli znacie ciekawy i darmowy test lub nieciekawy test, który jest płatny i sms kosztuje np. 25 zł to dajcie znać, a umieszczę go na czarnej liście.

Dla osób znających angielski polecam serwisy opisane w innej notce o testach osobowości.

Notka ta będzie na bieżąco uzupełniania.

Biała lista darmowych testów osobowości

 • 9 typów osobowości

  Po wypełnieniu testu otrzymasz opis jednej z następujących osobowości: Opiekun, Zdobywca, Indywidualista, Obserwator, Strażnik, Entuzjasta, Instynkt, Przywódca, Mediator, Perfekcjonista

  Link:http://www.testosobowosci.eu/

  Ilość pytań:ponad 40

  Wymagania: trzeba podać adres e-mail i zaakceptować regulamin (nie ma nic o opłatach, wyrażamy zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail związanych z działalnoscią Serwisu.)

  Uwagi: otrzymany wynik „obserwator” pasuje, choć mediator również (po wykonaniu drugiego testu zaznaczając środkowe odp.) Otrzymujemy informacje ogólne, sposób radzenia sobie z problemami i nastawienie do życia oraz w kogo możemy się zamienić np. obserwator w badacza, a mediator w uczestnika +klucz do przemiany. Jeśli utożsamiamy się z częściowym opisem to podane porady mogą być pomocne.

 • 41 pytań – test oparty na teorii Carla Junga

  Link:http://pl.41q.com/index.41q

  Ilość pytań: 41

  Wymagania:
  w pełni darmowy, nie trzeba nić podawać

  Uwagi: Wynik to krótki opis typu osobowości oraz lista zawodów, które mogłyby takiej osobie pasować. Według mnie mało miarodajny. Mój wynik (bez listy zawodów) poniżej. Skreślone określenia, które totalnie nie pasują. Inne pasuje mniej lub bardziej.

  „Ludzie o tym typie charakteru sa spokojni, maja dystans do innych. Zainteresowani sa tym, jak funkcjonuje swiat. Posiadaja swietne zdolnosci manualne. To ryzykanci zyjacy chwila. Zazwyczaj zainteresowani i utalentowani w sportach ekstremalnych. Niewymagajacy wiele od zycia. Lojalni w stosunku do kolegów i swoich systemów wartosci. Nie przejmujacy sie zbytnio lamaniem prawa, jesli nie pozwala ono im czegos osiagnac. Niezalezni i analitycznie myslacy, wyrózniaja sie umiejetnoscia znajdywania rozwiazan napotykanych problemów.”

 • Osobowość wg. mocnych i słabych stron / Kwestionariusz temperamentu wg Florence Littaue

  Można spotkać różne wersje tego testu.

  Wersja pierwsza

  Link:http://www.sobolewski.biz/osobowosc.html

  Ilość pytań:trzeba zaznaczyć 40 odpowiedzi. (jedna odpowiedź w każdym z 40 wierszy, gdzie mamy 4 opcje do wyboru)

  Wymagania:brak, 100% darmowy testUwagi: umieszczony w dziale „rozrywka”. Po zaznaczeniu odpowiednich cech w mocnych i słabych stronach otrzymujemy obraz tych cech w obszarze emocji, pracy i przyjaciół np. „Potrafisz rozwiązywać czyjeś problemy” (przyjaciele, mocne strony) lub „Zbyt wiele czasu poświęcasz na planowanie” (praca, słabe strony).  Wersja druga

  Link: http://www.traugutt.net/lo/temperament/kwestionariusz.php

  Uwagi: te same pytania co wyżej, inaczej przedstawiony wynik.
  Otrzymujemy tabelę z ilością pkt dla danego typu osobowości oraz opis typów, które najbardziej do nas pasują.

   

  Towarzyski sangwinik Energiczny choleryk Perfekcyjny melancholik Spokojny flegmatyk
  X pkt Y pkt
  Z pkt C pkt

   

 

Czarna lista testów osobowości

 • Link:http://kimjestes.wp.pl/game/end/15.html

  Uwagi: trzeba wysłać smsa by otrzymać wynik. Na czarnej liście bo nie ma informacji o tym, że wynik jest płatny przed rozpoczęciem testu, tylko dopiero na końcu. Wątpliwa jest też wartość tego testu. Wydaje mi się, że można znaleźć lepsze, płatne testy.

 

Wyślij swoje propozycje

Podaj w komentarzu lub wyślij w mailu na kontaktM@ŁPAjestemintrowertykiem.pl swoje propozycje testów, które warto dodać do jednej z list i podziel się swoją opinią.

Comments

 1. By Babab

 2. By admin

 3. By darek

 4. By MiniKiwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *