Sekretna broń introwertyków?

O co chodzi z tarczą?

Introwertycy są mniej podatni na hipnozę. Wynika to z tego, że trudniej jest ich wprowadzić w stan relaksu i odprężenia. Jak to jest u Was? Czy faktycznie uważacie się, trudniej jest Wam wejść w stan luzu, odprężenia?

Swoją drogę przypomniałem sobie teraz pewno wydarzenie dotyczące hipnozy.
Z kilka miesięcy temu byłem na seansie hipnozy jednak hipnotyzerowi nie udało się mnie wprowadzić w stan hipnozy co wg niego wiązało się z moją silną potrzebą kontroli.

Co ciekawe przyjaciel, który jest ekstrawertykiem zawsze mówił mi, że mnie pewnie od razu można wprowadzić w stan hipnozy i jestem bardzo podatny na sugestię…. jednak okazuje się chyba, że jest wręcz na odwrót 😉

Mam też dla Ciebie jeszcze jedną informacje. Z 20 minut temu skończył się webinar Kamila Dunowskiego, w którym mówił jak poprawić swoją efektywność w ciągu dnia. Ja jako introwertyk często za długo jestem „wewnątrz” i jestem zbyt reaktywny.. a nie jest to dobra droga by uczynić swoje życie lepszym (a co za tym idzie polepszyć życie innych – bo człowiek szczęśliwy wnosi sporo pozytywów do społeczeństwa). Dlatego też zdecydowałem się zobaczyć wszystkie 47 filmów.

Na stronie głównej jeśli dobrze zrozumiałem ma się pojawić nagranie z webinaru, które warto zobaczyć. Co do kursu to nie polecam Ci tego go jeszcze z całego serca bo go nie przetestowałem… ale wkrótce napiszę krótką recenzje. (wkrótce = za około 45 dni lub wcześniej jeśli zrezygnuje korzystając ze 100% gwarancji satysfakcji).

Zapanuj Nad Czasem

ps. jeśli chcecie o czymś przeczytać na tym blogu lub uważacie, że jest do bani lub powinienem o czymś napisać to piszcie w komentarzach!

Comments

  1. By As-sadaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *