Postanowienia noworoczne – czy masz motywacje do ich realizacji ?

Wygraj indywidualny trening motywacyjny


Dzisiaj na maila otrzymałem informacje o akcji, w której 365 najbardziej zmotywowanych osób może wygrać indywidualny trening motywacyjny
AKCJA POSTANOWIENIA NOWOROCZNE.

Aby wygrać indywidualny trening motywacyjny trzeba wypełnić ankietę i podać swoje 3 noworoczne postanowienia. Osoby, których postanowienia otrzymają najwięcej głosów wygrają.

Poniżej znajduje się lista 10 najbardziej popularnych postanowień noworocznych według amerykańskich badań. I właśnie w obrębie tych postanowień będziecie mogli liczyć na pomoc ekspertów.

TOP 10 najpopularniejszych postanowień na nowy rok:

  1. schudnąć
  2. przestać palić
  3. wydawać w miarę swojego budżetu
  4. jeść zdrowiej
  5. oszczędzać lub więcej zarabiać
  6. znaleźć lepszą pracę
  7. być bardziej zorganizowanym
  8. ćwiczyć więcej
  9. mieć więcej cierpliwości w stosunku do innych
  10. spędzać więcej czasu z rodziną

Wygraj indywidualny trening – wypełnij ankietę.

Moje postanowienia noworoczne

Nie wiem jak Wy, ale ja dokonałem podsumowania poprzedniego roku i zapisałem sobie kilka celów na rok 2013 i zrewidowałem cele na kolejne lata.

Z takich mniejszych celów to ćwiczyć regularniej i w celu osiągnięcia konkretnego efektu. W tym celu jednak mam zaoferowaną profesjonalną pomoc ze strony znajomego trenera, który ułoży mi plan treningowy oraz będzie mnie motywował. Kolejne moje postanowienie to zmiana pracy na taką, które będzie mi bardziej odpowiadać pod względem możliwości rozwoju, wynagrodzenia i kultury pracy. Mam też zamiar pokonać kilka swoich lęków. A Ty jakie masz cele noworoczne ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *