Odnajdź spokój i ciszę w dużym mieście!

Duże miasta to także duży hałas. Pełno ludzie na ulicach, którzy rozmawiają, krzyczą, śmieją się, odbierają dzwoniące telefony. To także uliczny ruch samochodowy, warkot silników, klaksony, odgłosy karetek, radiowozów. Czy w takim środowisku można znaleźć dla siebie trochę prywatności i ciszy?

man-standing-on-busy-street-pop_11803

Jeśli akurat jesteśmy przejazdem w taki mieście to może być trudno znaleźć takie miejsce. Dlatego też introwertyk Julien Smith założył firmę Breather, która ma pozwolić na korzystanie z dobrze zaprojektowanych, cichych pokoi. Wystarczy telefon, skorzystanie z aplikacji i możesz zarezerwować pokój blisko Ciebie w każdej chwili, w każdym miejscu.

Jak Wam się podoba taki pomysł? Dla introwertyków, którzy żyją aktywnie i ich życie zawodowe wiąże się przykładowo z podróżami, spotkaniami ludźmi i pracą w dużych miastach takie rozwiązanie może przypaść do gustu.

Jak Julien Smith wykorzystał potrzeby introwertyków do stworzenia projektu biznesowego?

Julien Smith, który założył tą firmę określa siebie jako bardzo specyficzny introwertyk. Jest introwertykiem, który bardzo dużo rozmawia w swojej pracy i musi spotykać się z dużo ilością ludzi. Z tego powodu potrzebuje odzyskiwać energię w ciągu dnia. Kawiarnie, hole hotelowe nie sprawdzały się. Julien jest także leczony na epilepsje i potrzebuje swojego snu. Kiedy jest więc niewyspany nie ma dla niego miejsca by mógł gdzieś pójść się zdrzemnąć. Z tych powodów jak i z faktu, że był zmęczony ciągłym chodzeniem po miastach w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na wypoczynek postanowił stworzyć projekt biznesowy Breather.

Firma współpracuje z właścicielami nieruchomości w różnych miastach. Pokoje są czyste i zawsze bezpieczne i w przystępnej cenie. Tak przynajmniej twierdzi autor projektu. W pokojach zawsze jest też wifi.

Więcej o projekcie na stronie http://breather.com/
.
Czy projekt osiągnie sukces? Poczekamy, zobaczymy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *