Naukowe metody na szczęście i inne rzeczy ;)

Dzisiaj chciałem Wam przedstawić naukowo potwierdzoną metodą na poradzenie sobie z negatywnymi wspomnieniami. Myślę, że część z myślicieli, analityków może mieć takie problemy, a ta metoda wg. badań i komentarzy na stronie Damiana Redmera przynosi efekty.

Wersja ze standardową prędkością:

Dla osób, które interesują się rozwojem osobistym i naukowym podejściem polecam kurs (tak płatny i dotyczy szczęścia – informuje m.in. dlatego, że otrzymałem kiedyś od Damian cenną lekcje) „Klucze szczęścia oraz jego stronę Rozwojowiec.pl

Co do Kluczy szczęścia to polecam zapoznać się z kilkoma kłamstwami dotyczącymi rzeczy, które często są przedstawione przez wielu „guru” rozwoju osobistego. Jak np. Kłamstwo dotyczące zapisywania celów na kartce.

Polecam także news BBC na temat pewnego filmu, który dotyczy „formuły szczęścia”. Naukowcy przyglądali się szczęściu i dzielą się wynikami swojej pracy. http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/happiness_formula/4783836.stm

Mam kilka szkiców ciekawszych notek niż ta, ale wymagają większego nakładu czasu. Jeśli chcesz być poinformowany co jakiś czas o nowych notkach to zapisz się na newsletter, a nic się nie ominie – wysyłam zbiorczo linki do 2-5 nowych notek, tak by mail był 1-2 razy w miesiącu bo i tak każdy ma za dużo maili dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *