Małomówny facet… a randki z kobietami…

Jesteś małomównym facetem? Czasem bardzo siedzisz wewnątrz swojej głowy na spotkaniu, gdy powinieneś być na zewnątrz? Dlatego unikasz randek? ten post jest dla Ciebie.

Wyobraź sobie….

Spotykam się z dziewczyną. Trzecie czy czwarte z kolei spotkanie, ale takie na luzie.. nie byłem napalony (o z tego coś może być, wow ale ta dziewczyna ładna.. Po prostu chciałem się spotkać i poznać ją). Jednak nie miałem planu ani większego celu. Do tego zmęczenie, brak energii i ta cisza… siedzimy przy stoliku w knajpie.. ludzie obok rozmawiają… a my czasem próbujemy.. ale czasem cisza i rozmowa się nie klei.. momentami czułem się zły na siebie, że nie potrafię poprowadzić zabawnej rozmowy. Ta niezręczność…

Choć tego dnia nie wyszło najlepiej to później spotkałem się z nią wiele razy. Były gorsze momenty, gdzie czułem się jakby to były wymuszone spotkania, ale były też mega, super momenty, gdzie świetnie się rozmawiało, bawiliśmy się i żartowaliśmy.

Choć nie traktowałem spotkań z tą dziewczyną jako randki, tylko jak normalne spotkania znajomych to wiele naszych znajomych myślało, że jesteśmy razem 😉

Dlaczego o tym piszę? Byś wiedział, że momenty, gdzie jest „źle” .. są przejściowe. Czasem to po prostu Twój zły dzień… lub drugiej osoby. Czasem po prostu musisz skupić się na spotkaniu, interakcji. Postawić sobie jakiś cel. Czasem po prostu trzeba odkryć swoje możliwości i poćwiczyć radosną, zabawną stronę naszej osobowości. Jeśli jesteśmy marudni, pesymistyczni.. poćwiczmy żartowanie.

Pomocne w rozmowach jest zastosowanie takich technik jak wyolbrzymianie, przekręcanie tego co ktoś powiedział, itp. Warto przygotować sobie najlepsze nasz historie i naszych znajomych by mieć sprawdzone, rezerwowe historyjki.. a także tematy i pytania.

Dlatego też jeśli jesteś małomówny i dlatego boisz spotykać się z kobietami to zrób to co wyżej napisałem (jak nie wiesz jak lub co jeszcze to napisz w komentarzu lub na maila kontakt@jestemintrowertykiem.pl) i umów się na spotkanie/randkę! Uwierz mi jest wiele fajnych dziewczyn bez facetów 😉

Dziewczyny otwarte vs zamknięte

Z ostatnich spotkań z dziewczynami (choć typowe randki to nie były.. bo zanim zaproszę jakąś na randkę.. chce bliżej poznać osobę).. wiem, że z niektórym łapie kontakt szybko (szczególnie otwarte dziewczyny i rozmowne)… a z innymi jest gorzej-  nieśmiałe. Przy otwartych osobach sam się otwieram (choć nie zawsze). Przy zamkniętych już gorzej… ale coż… zawsze możesz zakończyć spotkanie i iść dalej! Wiem, że cisza i spokój są super… ale życie mamy tylko jedno i warto z niego korzystać :)

 

 

 

 

 

 

Comments

  1. By Ania

  2. By EkstraIntrowertyk

  3. By Ania

  4. By EkstraIntrowertyk

  5. By Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *